Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Presiune abur | 8.8 bar |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpa de fier | Durilium Airglide Autoclean Ultra-thin |
| Jet de abur continuu | 180 g/min |
| Jet de abur | 800 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Rezervor de apa | 1200 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Timp de încălzire | 120 sec |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.6 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 415х245х296 mm |
| Greutate | 5.3 kg |
| Altele | Iluminare LED a zonei de călcat |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.02 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040091005 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat cu abur Tefal GV9823E1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.