Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Talpă fierului de calcat | Xpress Glide |
| Jet de abur continuu | 35 g/min |
| Jet de abur | 165 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 300x150x130 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV2836E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.