Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tratarea aerului | da |
| Tip control | senzorial |
| Display | da |
| Fără indicator de apă | da |
| lampă cu UV | da |
| Consum de apă | 350 ml/h |
| Aria de acoperire | 25 m2 |
| Rezervor de apa | 4 litri |
| Putere | 25 W |
| Timpul de funcționare continuă | 12 ore |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 54x17x17 cm |
| Greutate | 1 kg |
| Echipament | telecomandă |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.34 kg |
| Producător | Deerma |
| Cod EAN | 6955578033681 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Deerma DEM-LD220 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.