Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Aromatizant | da |
| Tip control | digital |
| Display | da |
| Funcție de lumină nocturnă | da |
| Consum de apă | 150 ml/h |
| Rezervor de apa | 0.6 litri |
| Putere | 5 W |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Tipul conexiunii | USB |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 26x14x13 cm |
| Greutate | 0.45 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TMM |
| Cod EAN | 2009942600413 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer TMM S157--8 600ml sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.