Caracteristici generale
| Tip | apart pentru vafe |
| Putere | 1100 W |
| Termostat reglabil | da |
| Num bucate | 4 |
| Înveliş plăci | non-stick |
| Forma vafe | patrat |
| Mărimea suprafeței de lucru | 110x110 mm |
| Indicator alimentare | da |
| Indicator încălzire | da |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 330x230x110 mm |
| Greutate | 1.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.71 kg |
| Producător | First |
| Cod EAN | 9003898530537 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat pentru vafe First FA-5305-3 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.