Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat ,
umed |
| Consum energetic maxim | 300 W |
| Viteză | 98000 r/pm |
| Colectare praf | container |
| Capacitate recipient | 0.35 l |
| Volumul rezervorului de apă curată | 0.9 l |
| Volumul rezervorului de apă murdară | 0.7 l |
| Nivel de zgomot | 76 dB |
| Sac de praf Indicator plin | da |
| Indicator încărcare | da |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 270 min |
| Autonomie | 35 min |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Spații înguste | da |
| Duze | roller brush ,
motorized brush |
| Stație de încărcare | da |
| Dimensiuni | 1100x300x290 mm |
| Greutate | 5.1 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dreame |
| Cod EAN | 6973734683013 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator vertical Dreame H12 Dual Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.