| Capacitatea | 40000 mA*h |
| Max. putere de încărcare | 65 W |
| Conectori de intrare | 2xUSB Type-C , USB x2 |
| Tensiune de ieșire | 20 V |
| Curent maxim de ieșire | 4.5 A |
| Fast charge | da |
| Display | da |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 152x71x53.7 mm |
| Greutate | 820 g |
| Specificații suplimentare | Lanterna LED |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Platinet |
| Cod EAN | 5907595460125 |









