Caracteristici generale
| Consum energetic maxim | 2000 W |
| Putere aspirare | 400 W |
| Capacitate recipient | 4.5 litri |
| Colectare praf | sac |
| Filtru de ieşire | Hepa |
| Control de putere | pe corp |
| Tub | telescopic |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Rază de acţiune | 10 m |
| Lungime cablu | 4.8 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 5.8 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 2009997358161 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator cu curăţare uscată Vitek VT-1891 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.