Caracteristici generale
| Tip dispozitiv | de îndreptat |
| Numărul regimurilor de temperatură | 1 |
| Timp de încălzire | 60 s |
| Temperatură maximă | 200 °C |
| Putere | 42 W |
| Diametru cleşte | 25 mm |
| Dimensiuni ale plăcilor | 110x27 mm |
| Înveliş plăci | ceramică |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Culoare | violet |
| Altele | tehnologia PTC Heating |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6970435714695 |
Specificațiile și imaginile produsului Ondulator de par Vitek VT-2311 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.