Caracteristici generale
| Tip | cu ultrasunete |
| Tip control | mecanic |
| Display | nu |
| Consum de apă | 300 ml/h |
| Aria de acoperire | 20 m2 |
| Rezervor de apa | 2.5 litri |
| Putere | 23 W |
| Culoare | alb ,
albastru |
| Greutate | 0.63 kg |
| Altele | la indicație ,
nivel scăzut al apei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764322056 |
Specificațiile și imaginile produsului Umidificator de aer Vitek VT-2341 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.