Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 1.8 kg/min |
| Putere nominală | 250 W |
| Putere maximă | 2000 W |
| Funcţie revers | da |
| Numarul de grătare de tocat | 1 |
| Tavă | plastic |
| Carcasă | plastic |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 2.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764321752 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Vitek VT-3635 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.