| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 600 m³/h |
| Putere | 190 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 70 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x45x84.3-118 cm |
| Greutate | 12 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AEG |
| Cod EAN | 7332543981847 |









