| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 80 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Display | da |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 910 m³/h |
| Putere | 190 W |
| Putere iluminare | 2х20 W |
| Tip iluminare | bec halogen |
| Nivel de zgomot maxim | 56 dB |
| Filtru | de cărbune , de grăsime |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 80x37.5x78-116 cm |
| Greutate | 18 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kaiser |









