| Tip hota | standard |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x46x12.5 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925702838 |









