| Volum cuptor | 65 litri |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Butoane retractabile | nu |
| Numărul funcții | 14 |
| Display | da |
| Timer | da |
| Grill | da |
| Convecţie | da |
| Rotişor | nu |
| Microunde | nu |
| Iluminare | da |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Ventilator răcire ? | nu |
| Blocare acces copii | da |
| Clasa energetica | A+ |
| Putere | 2450 W |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x56.4 cm |
| Măsuri de incorporare | 69х63х65 cm |
| Ghidaje telescopice | da |
| Greutate | 36 kg |
| Culoare | inox |
| Material fațadă | sticlă , inox |
| Țara producătoare | Polonia |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 2009997359915 |





























