Caracteristici generale
| Putere | 1400 W |
| Volume | 4.5 l |
| Bol detaşabil | da |
| Acoperire antiaderentă a bolului | da |
| Display | da |
| Termostat reglabil | 60-200 °C |
| Timer | 60 min |
| Numărul de programe | 8 |
| Tipul programului | cartofi prajiti ,
găină ,
creveți ,
plăcintă ,
friptură ,
un pește ,
coaste ,
mod manual |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 30x23.5x23.5 cm |
| Greutate | 3.5 kg |
| Echipament | bol suplimentar 3,5 l |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 4.64 kg |
| Producător | Zeegma |
| Cod EAN | 5903771703529 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Zeegma Knapper Pro Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.