| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 365 L |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 143 KWh/An |
| Consumul de energie pe zi | 0.392 kWh/24 h |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Mânere | bară |
| Clasa climatica | SN , T |
| Înălţime | 186.5 cm |
| Lăţime | 59.7 cm |
| Adâncime | 70.9 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate | 66 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Beko |





























