| Tip aparat | French door |
| Amplasarea congelator | jos |
| Tip de control | electronic |
| Display | da |
| Capacitate totala | 485 L |
| Capacitate frigider | 336 L |
| Capacitate congelator | 149 L |
| Zona de prospeţime | da |
| Dozator apa | da |
| Sistem dezghetare frigider | No Frost |
| Sistem dezghetare congelator | No Frost |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Ladă pentru legume și fructe | 2 |
| Numărul de compartimente din congelator | 2 |
| Compresor inverter | da |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic | 295 KWh/An |
| Autonomie fara curent | 10 ore |
| Super răcire | da |
| Producător de gheață | da |
| Nivel de zgomot | 36 dB |
| Mânere | ascunse |
| Semnal acustic pentru usa deschisa | da |
| Wi-Fi | da |
| Clasa climatica | SN , N , ST , T |
| Înălţime | 200 cm |
| Lăţime | 70.4 cm |
| Adâncime | 69.4 cm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 92 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 101 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 6921727066992 |





























