Caracteristici generale
| Capacitate | 249 l |
| Numărul de coșuri | 2 |
| Clasa de eficiență energetică | E |
| Consum energetic anual | 216 KWh |
| Capacitate de congelare | 11.5 kg/24 h |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Înălţime | 85 cm |
| Lăţime | 98.5 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 32 kg |
| Clasa climatica | N ,
SN ,
ST ,
T |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |
Specificațiile și imaginile produsului Ladă frigorifică Daewoo FF-324MEW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.