| Tip grătar | barbecue , închis |
| Localizare | pe masa |
| Element de încălzire | TEN |
| Controlul | mecanic |
| Putere | 2000 W |
| Termostat reglabil | da |
| Suprafață detașabil | da |
| Lățimea de lucru | 230 mm |
| Lungimea de lucru | 290 mm |
| Carcasă | inox |
| Culoare | inox |
| Acoperire non-stick | da |
| Indicator lansare de lucru | da |
| Tava pentru picaturi | da |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539153333 |


















