Caracteristici generale
| Diagonala
?
| 15.6 inch |
| Rezolutie
?
| 1920x1080 |
| Tipul matricei de ecran | IPS |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip procesor | Intel Core |
| Procesor | N97 |
| Număr de nuclee | 4 |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 3.6 GHz |
| Memorie RAM | 16 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 512 Gb |
| Tip memorie video
?
| integrata |
| Chipset video | Intel UHD Graphics 24EUs |
| Port HDMI
?
| da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi
?
| da |
| Bluetooth | da |
| Culoare exterior | gri |
| Dimensiuni | 359.52x233.83x19.9 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blackview |
| Cod EAN | 6931548317913 |
Specificațiile și imaginile produsului Laptop Blackview AceBook 8 (N97 16Gb 512Gb W11H) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.