| Capacitate | 3.3 l |
| Diametru | 24 cm |
| Material carcasă | fontă |
| Acoperire antiaderentă | nu este |
| Tip de acoperire interioară | |
| Material de capac | fontă |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 4.2 kg |
| Înălțimea | 7 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Producător | Voeux |









