Caracteristici generale
| Putere | 800 W |
| Capacitate vas | 2 l |
| Număr viteze | 2 |
| Material carcasă | plastic |
| Material vas | sticla |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni | 270x200x200 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
| Cod EAN | 6975069403724 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de mărunţit RAF R.7040 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.