Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 1.3 Ah |
| Poli de racord | 2 |
| Lungime | 97 mm |
| Lățime | 44 mm |
| Înălțime | 52 mm |
| Dimensiuni | 97x44x52 mm |
| Baza bacului | T1 ,
F1 |
| Greutate | 0.59 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | BB Battery |
| Cod EAN | 2218787000016 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului BB Battery AQBB12/1.2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.