Caracteristici generale
| Capacitate tocare | 4.5 kg/min |
| Putere nominală | 800 W |
| Putere maximă | 2200 W |
| Funcţie revers | da |
| Protectie la suprasolicitare | da |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Tavă | metal |
| Carcasă | plastic ,
metal |
| Picioruse de cauciuc | da |
| Depozitare integrată pentru accesorii | da |
| Depozitarea cablului | da |
| Culoare | negru ,
inox |
| Greutate | 6 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tocat carne Moulinex ME6888 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.