| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 700 W |
| Numărul de moduri de gătit | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 43.9 cm |
| Înălţimea | 25.8 cm |
| Adâncime | 33.4 см |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kumtel |
| Cod EAN | 8694740914745 |




















