Caracteristici generale
| Tip | solo |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Capacitate | 20 litri |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 800 W |
| Consumul de energie al cuptorului cu microunde | 1270 W |
| Nivele Putere | 5 |
| Numărul de moduri de gătit | 6 |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Timer | da |
| Lăţime | 43.9 cm |
| Înălţimea | 25.7 cm |
| Adâncime | 35.8 см |
| Culoare | alb |
| Greutate | 10.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 11.1 kg |
| Producător | Sharp |
| Cod EAN | 4974019744285 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor cu microunde Sharp R242WW sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.