| Tip | cu convecție |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 11.4 kW |
| Numărul de programe | 500 |
| Numărul de niveluri | 7 |
| Distanța dintre niveluri | 68 mm |
| Regimul de temperatură | 30-270 °С |
| Start intarziat | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil , negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 850x730x849 mm |
| Greutate | 96 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Tecnoeka |









