Caracteristici generale
| Tip | Trepied |
| Destinatie | foto ,
video |
| Dispozitive compatibile | camera ,
smartphone |
| Înălţime maximă | 160 cm |
| Înălţime minimă | 61 cm |
| Cap trepied | 3D |
| Numărul de picioare | 3 |
| Greutate maximă suportată | 3 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 0.988 kg |
| Altele | suport pentru smartphone in set |
Specificațiile și imaginile produsului Trepied National Geographic Photo Tripod Large (NGPT002) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.