Caracteristici generale
| Tip cantar | electronic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Baterii | 2хААА |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni | 28x28x2.2 cm |
| Greutate | 1.2 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040081532 |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea Tefal PP1330V0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.