Caracteristici generale
| Tipul de strălucire | 6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 15 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 250 mm |
| Dimensiuni | 250х155х21 mm |
| Greutate | 0.54 kg |
Alte informații
| Producător | Beurer |
| Cod EAN | 6970229250545 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Beurer TL 35 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.