| Forma | patrata |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | fibra poliester tip bilute |
| Duritate | mediu dur |
| Poziția de somn | universala |
| Husa detașabilă | nu |
| Antibacteriană | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 70x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Temperatura de spălare | 95 °C |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 2009997356099, 6420624042561 |









