Caracteristici generale
| Forma | patrata |
| Utilizarea | somn |
| Material husei | bumbac |
| Componenta | 100% Pană |
| Poziția de somn | universala |
| Dimensiuni | 70x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Greutate | 1400 gr |
| Specificații suplimentare | în sortiment ,
fără canturi 68x68 |
Alte informații
| Producător | Ярослав |
| Cod EAN | 2009885014162, 9500000017745 |
Specificațiile și imaginile produsului Pernă Ярослав 100% Перо 68x68 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.