| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 65 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | rețea |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Illuminarea | da |
| Display | da |
| Dimensiuni | 209x137x83 mm |
| Greutate | 0.78 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.36 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130018695 |









