| Tipul grătarului | press |
| Tipul suprafeței de prăjire | electric |
| Materialul suprafeței de lucru | fontă |
| Putere | 1750 W |
| Tensiune | 220 V |
| Numărul zonelor de încălzire | 1 |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Metoda de instalare | pe masa |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 210x400x360 mm |
| Greutate | 30 kg |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Produsul este realizat la comandă și ajunge în termen de 60 de zile! |
| Producător | Empero |









