| Tipul grătarului | salamandra |
| Tipul suprafeței de prăjire | electric |
| Putere | 3400 W |
| Numărul zonelor de încălzire | 1 |
| Termostat | da |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Metoda de instalare | pe masa |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 470x660x530 mm |
| Greutate | 62 kg |
| Specificații suplimentare | Atenţie! Produsul este realizat la comandă și ajunge în termen de 60 de zile! |
| Producător | Empero |









