| Tipul suprafeței de prăjire | electric |
| Materialul suprafeței de lucru | oțel inoxidabil |
| Dimensiunea suprafeței de lucru | 518x330 mm |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune | 220 V, 240 V |
| Numărul de suprafețe de prăjire | 1 |
| Temperatura maximă de încălzire | 300 С° |
| Tava de colectare a uleiului | da |
| Termostat | da |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Metoda de instalare | pe masa |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 233x527x404 mm |
| Greutate | 20 kg |
| Producător | Hendi |
| Cod EAN | 8711369154939 |









