| Tip | Trepied |
| Destinatie | smartfon , foto , video |
| Înălţime maximă | 165 cm |
| Lungime pliat | 43.9 cm |
| Cap trepied | de minge |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 26 mm |
| Raza de înclinare | 90 ° |
| Greutate maximă suportată | 12 kg |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 2.1 kg |
| Producător | Vanguard |









