| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 24 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 25 mm |
| Grosimea fundului | 55 mm |
| înălțime | 58 mm |
| Tip de acoperire antiaderent | marmură |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139266424 |
























