| Tip instalare | submersibilă |
| Adâncimea de submersie | 15 m |
| Putere maximă de aspirare | 41 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Capacitatea de pompare | 3600 l/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Micul Fermier |
| Cod EAN | 6426910004824 |









