| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Adâncimea de submersie | 22 m |
| Putere maximă de aspirare | 41 m |
| Putere | 1100 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 8 m |
| Capacitatea de pompare | 2600 l/h |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Elefant |
| Cod EAN | 6427494024918 |









