Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.43 " |
| Rezoluție afișare | 466x466 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Timpul de lucru | 168 o |
| Culoare carcasei | auriu |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | bej |
| Dimensiuni | 45.5x10.9 mm |
| Greutate | 49 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Blackview |
| Cod EAN | 6931548318064 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Blackview X20 Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.