Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | iOS ,
Android |
| Сlock-face | digital |
| Display | TFT |
| Dimensiunea de afișare | 1.7 " |
| Rezoluție afișare | 240x280 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Culoare carcasei | negru |
| Brățară | silicon |
| Culoarea brățarii | negru |
| Dimensiuni | 44x38x10 mm |
| Greutate | 46 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977102 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Maxcom FW55 Aurum Pro Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.