Caracteristici generale
| Interfața de conectare | Bluetooth |
| Compatibilitate | Android ,
iOS |
| Сlock-face | digital |
| Display | AMOLED |
| Dimensiunea de afișare | 1.3 " |
| Rezoluție afișare | 390x390 |
| Touchscreen | da |
| Pulsometer | da |
| Pulsoximetru | da |
| Pedometru | da |
| Urmărire somn | da |
| Ritm cardiac | da |
| Contor de calorii | da |
| Tracker de fitness | da |
| Urmărirea timpului de activitate | da |
| Mod de notificare | vibrație |
| Notificări | SMS ,
apeluri ,
e-mail ,
social media ,
calendar ,
vremea |
| Controlarea player-ul muzical | da |
| Geam | 2.5D |
| Culoare carcasei | auriu |
| Brățară | oțel |
| Culoarea brățarii | auriu |
| Dimensiuni | 47x42x11 mm |
| Greutate | 58 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 5908235977225 |
Specificațiile și imaginile produsului Smartwatch Maxcom FW58 Vanad Pro Gold sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.