Caracteristici generale
| Tensiunea | 220 V,
240 V |
| Puterea | 980 W |
| Numărul de containere | 2 |
| Volumul 1 container | 12 l |
| Material carcasă | oțel inoxidabil |
| Material containere | policarbonat |
| Dimensiuni (LxAxI) | 39x53x77 cm |
| Greutate | 41 kg |
Alte informații
| Producător | Samixir |
| Cod EAN | 2700000310021 |
Specificațiile și imaginile produsului Racitoare pentru suc Samixir SLUSH24.B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.