Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 2000 ml |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Lungime cablu de alimentare | 1.6 m |
| Tijă reglabilă | da |
| Agăţătoare haine | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 3.2 kg |
| Dimensiuni | 150x31x34 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007673914 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Hoco HJD71A White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.