Caracteristici generale
| Capacitate, Gb | 64 Gb |
| Interfață | USB 3.2 |
| Сarcasă | plastic |
| Culoare | negru ,
albastru |
| Dimensiuni | 67x21x11 mm |
| Greutate | 10 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 740617326260 |
Specificațiile și imaginile produsului USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia 64Gb Black/Blue (DTXM/64GB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.