| Destinație | pentru desktop-uri |
| Tip | DDR5 |
| Capacitatea generală | 32 GB |
| Număr module | 2 |
| Frecvență | 6400 MHz |
| Capacitate | PC51200 |
| CAS Latency | 32-39-39 |
| Backlight | lipsește |
| Paritate (ECC) | non-ECC |
| Tensiunea de operare | 1.4 V |
| Gradul de memorie | rang unic |
| Radiator de răcire | da |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 740617342765 |









