Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 20 g/min |
| Jet de abur | 90 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 230 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 265x140x110 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat G3Ferrari G40014 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.