Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 25 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 340 ml |
| Sistem anticalcar | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 285x121x142 mm |
| Greutate | 1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kumtel |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Kumtel HMU-04 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.